nanolash miss eco blog3

Ako sa v zime správne maľovať a starať o svoju pleť?

NAJPRAKTICKEJŠIA, NAJÚČINNEJŠIA, NAJKVALITNEJŠIA KOZMETIKA V ZIME 

Spolu s príchodom zimy a chladného vzduchu nemeníme iba šatník. To nie je len zmena ľahkej bundy na teplú perovú bundu. Zmeny sú potrebné aj v našich kosmetikách. Ste Prekvapená? Nemali by ste byť! Je to prirodzené. Naša pokožka je rovnako citlivá na poveternostné podmienky a mali by ste sa o ňu starať aj v jesennej a zimnej sezóne. Najvyšší čas oddýchnuť si od silného makeupu – vietor ho rovnako zničí a pokožka je aj tak dostatočne vystavená chladu, ktorý nezlepšuje jej stav.

 

Predstavujeme 3 účinné kozmetiky, ktoré si v tejto sezóne zamilujete!

Najlepšie zimné krémy pre každý typ pleti sú v zime základným produktom a mali by sa nájsť v každej kozmetičke. Aj keď nemáte suchú pokožku, studený vzduch má naozaj silný vplyv na každý stav pokožky.

 

Primeraná starostlivosť o tvár a telo

Vám zaistí žiarivý vzhľad aj v najchladnejších dňoch. Stojí za to zaobstarať si klasický tučný výživný krém na tvár, ktorý môžete použiť večer pred spaním – vďaka silnej vrstve bude pokožka celú noc výrazne vyživovaná a odolnejšia voči chladu počas dňa. Ak máte citlivú alebo suchú pokožku, mali by ste si aplikovať takisto krém pred aplikáciou podkladu, make-upu, púdru – pred tým, než opustíte dom. Vďaka tomu bude pokožka v najmenšej miere vystavená vysušenie pokožky, podráždeniu a sčervenaniu.

 

Vybrali sme pre Vás to najlepšie z aktuálnej ponuky overených krémov vhodných na zimu, ktoré naozaj fungujú.

MISSHA-Vitamin-B12-Double-Hydrop-Set-Miss-Eco

Krém BB/CC namiesto štandardných podkladov

Podklady, dokonca aj najľahšie, bohužiaľ nemajú na pokožku dobrý vplyv. Najmä v zimnom období je nutné tomu venovať pozornosť. Naša rada? Ak nejdete na večierok a nepotrebujete silný make-up, odporúčame odložiť podklad na niekoľko mesiacov a prejsť na jemné BB krémy alebo CC krémy. Podklady príliš zaťažujú Vašu pokožku a mnoho z nich v kombinácii s chladom vytvára na tvári “škrupinu”. Podklad často vysúša a núti vás, k neustálym opravám po celý deň. Neodporúčame! Ak jednak plánujete večernú party – zvoľte jemný podklad, všetky prípadné nedostatky môžete skryť pomocou korektora alebo Baz, ktoré sa prispôsobujú farbe pleti.

Vybrali sme pre Vás to najlepšie z aktuálnej ponuky overených BB krémov vhodných na zimu, ktoré naozaj fungujú.

MISSHA-M-Perfect-Cover-BB-Cream-SPF42-PA+++-50-ml-20-ml-Miss-Eco

Farebný lesk na pery

Ešte donedávna sme milovali kvapalné pomádky, ktoré potom vysychali a stávali sa matné. A teraz? Naozaj nás moc nelákajú. Vo väčšine prípadov prípravok usychal na perách a následne na mnohých miestach praskal, vďaka čomu sme museli neustále opravovať make-up. Keď už sme našli pomádku, ktorá nemala taký problém, samo maľovanie úst bolo pre mnohých z nás veľkou výzvou. Ústa namaľované týmto výrobkom musia byť perfektne obrýsované, bez šmúh po bokoch a takisto zdôrazňovať prirodzený tvar pier. Ak sa nepoznáte dobre na technikách make-upu – neodporúčame! Teraz sú na vrchole lesky na pery – farebné a bezfarebné. Čo hovorí v ich prospech? Sú veľmi jednoduché v aplikácii a vyzerajú navyše krásne. Kozmetické spoločnosti už tento trend sledujú – Rihanna vo svojej kozmetickej rade išla o krok ďalej, jej lesk na pery svieti z diaľky.

Vybrali sme pre Vás to najlepšie z aktuálnej ponuky najcennejších leskov na pery

v trblietavom prevedení dokonca sú odolné voči vode vhodné na zimu, ktoré naozaj fungujú a krásne vyzerajú na perách.

nanolash miss eco blog4

Author

missecosk

Leave a reply