nanolash miss eco blog

Najúčinnejšie A 100% Spoľahlivé Sérum Na Rýchly Rast Rias! – Nanolash

Najlepším prírodným sérom na rýchly rast rias pre dlhšie, tmavšie a silnejšie riasy, ktoré si zaslúži uznanie je Nanolash. Je veľmi obľúbeným, overeným sérom na riasy v USA a od nedávna sme sa stali jeho distribútorom v rámci EÚ. Sme Českou spoločnosťou zameranou na jedinečné prírodné a ekologické kozmetické výrobky s priznanými certifikátmi a ochrannými známkami.

Rastové sérum Nanolash môže používať každý, kto by si chcel zlepšiť stav svojich rias, bez toho aby pri tom trpel nejakými vedľajšími účinkami.

Rastové sérum Nanolash má všetky potrebné certifikáty, obsahuje overené prírodné zložky, je absolútne bezpečné, bez vedľajších účinkov a je navyše mimoriadne účinné. Ako odborníci v oblasti farmácie, rozhodne odporúčame používanie klinicky testované rastové sérum Nanolash!

nanolash miss eco blog1

O VÝROBKU

Rastové sérum Nanolash je produkt, efektívne podporujúci rast rias. Obsahuje množstvo zložiek, zodpovedných za stimuláciu vlasových korienkov k ich efektívnejšiemu fungovaniu. Zvýšená účinnosť má za následok výrazné predĺženie a zahustenie rias. Rastové sérum Nanolash je jedným z najúčinnejších sér, čo potvrdili aj mnohé klinické testy a prieskumy. Rastové sérum Nanolash neobsahuje parabény a umelé farbivá. Produkt je priehľadný, bez vône a má polotekutú konzistenciu. Navyše je jeho aplikácia, vďaka tenkému aplikátoru, neuveriteľne jednoduchá. Lesklé, strieborné písmená na tube dodávajú exkluzívny vzhľad. Elegantné balenie v čiernej matnej farbe obsahuje 3 ml produktu, čo stačí na 6 mesiacov pravidelného používania.

 

Každé balenie je dodatočne balené v priehľadnom celofáne, ktorý zaručuje originalitu produktu.

 

Rastové sérum Nanolash:

– predlžuje a posilňuje riasy

– podporuje rast nových rias

pôsobí obdivuhodne rýchlo

– je bez vedľajších účinkov

– ľahko a bez námahy sa aplikuje

– dodávané s šikovným a presným aplikátorom

– je zabalené v zapečatenej, kartónovej krabici z hygienických dôvodov

 

nanolash miss eco blog2

 

RASTOVÉ SÉRUM NANOLASH – ZLOŽENIE

Tento produkt bol vytvorený na prírodnom základe, obsahuje výťažky z rastlín, predovšetkým z kvetov a ovocia. Aktívne substancie ako zvlhčujúce extrakty pomarančového kvetu, manga a prasličky sú zodpovedné za rast vašich rias. Každá zložka sérum Nanolash je zaručene bezpečná, čo znamená, že nespôsobuje podráždenie ani alergické reakcie. Ba čo viac, produkt môžu používať aj ľudia s kontaktnými šošovkami alebo citlivou pleťou.

 

POUŽÍVANIE:

Rastové sérum Nanolash by sa malo používať iba raz denne na čistú a suchú pokožku. Pre získanie najlepších výsledkov aplikujte Nanolash na hornú líniu rias pred spaním. Rastové sérum Nanolash sa vstrebe do dvoch minút, bez zanechania mastného alebo lepkavého filmu na viečku. Prvé výsledky sa dajú pozorovať už po prvých dňoch používania.

 

Vďaka liečivej sile rastového sera Nanolash získate nielen krásne dlhé zdravé riasy, ale Vaše riasy budú aj vhodne vyživené.

Rastové sérum Nanolash nie je testované na zvieratách!

Odporúčajú ho farmaceuti a známe osobnosti.

100% prírodné a bezpečné, bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Vhodné pre každodenné použitie, aj pre tie najcitlivejšie oči.

 

Author

missecosk

Leave a reply