Deň Žien

Oslávte Deň Žien s Miss Eco

Deň Žien je už za rohom! Toto je jedinečná príležitosť povedať najdôležitejším ženám v našom živote, aké dôležité sú pre nás. V deň Žien je najdôležitejšie povedať pekné slová, popriať všetko najlepšie avšak špeciálny darček určite veľmi poteší každú ženu. Ak hľadáte darček pre milovanú ženu, mamu, sestru alebo priateľku, ste na správnom mieste! Pri príležitosti Dňa Žien stojí za to venovať svojej milovanej osobe darček, vďaka ktorému sa bude cítiť výnimočne.

Možno hľadáte darček pre seba pri príležitosti tohto špeciálneho sviatku? Deň Žien je ideálnym dňom, aby osláviť svoju ženskosť a dopriať si trochu zaslúženého relaxu. Sme radi, že Vám môžeme predstaviť nášho sprievodcu darčekmi k blížiacemu sa dňu Žien.

Darčekový Sprievodca Krásou ku Dňu Žien

Jedinečné sady venované ženám!

BESTSELLER MISSHA Time Revolution Regenerating Royal Serum Special Set

Jeden z našich bestsellerov sa skrýva v krásnom darčekovom balení, tie ocenia ženy, ktoré chcú svojej pleti dopriať tú najlepšiu revolučnú starostlivosť v pohodlí domova. Táto jedinečná sada bude dokonalým darčekom pre ženy, ktoré považujú svoju každodennú starostlivosť za rituál krásy! Okamžite Vám pomôže zbaviť sa únavy, uvoľní pokožku a obnoví žiarivosť pleti, vyplňuje vrásky, vyhladzujúc jej štruktúru, preniká do najhlbších vrstiev pokožky. Kliknite sem a dozviete sa viac o tom, čo obsahuje táto luxusná limitovaná edícia.

Inšpirácie na darček k príležitosti Dňa Žien

Dlhé, krásne riasy a tmavé obočie sú snom každej z nás. Teraz je to možné bez obťažujúcich návštev v salóne krásy a prirodzeným a prístupným spôsobom! Je jedným z našich absolútnych bestsellerov kedykoľvek počas roka. Prezrite si našu sériu sér na riasy a obočie a vyberte si sadu pre seba alebo si kúpte dvojbalenie, s ktorým sa môžete podeliť so svojou priateľkou!

Do séra si môžete vybrať riasenku v sade, ktorá bude vyživovať a posilňovať efekty pôsobenia séra v priebehu dňa.

Oslávte s nami Deň Žien!

Hovorí sa, že najlepšie darčeky sú tie, ktoré by ste sa neodvážili kúpiť. Náš zoznam obsahuje ako luxusné sady, s ktorými sa aj profesionálne salóny krásy môžu pochváliť, tak aj kozmetické novinky, ktoré potešia každú ženu.

Najmä tento rok chvíle relaxu a odpočinku venované iba sebe samej je zdravie nad zlato. Stres a únava okamžite ovplyvňujú stav našej pokožky, pomôžme jej preto v pohodlí domáceho spa kozmetikou najvyššej kvality.

Ako uvidíte nižšie, naše tipy na darčeky prehovoria do milovníčok krásy, tak aj do Žien, ktoré rady experimentujú s novými výrobkami a chcú sa pochváliť novým makeupovým outfitom.

Revitalizačné Očné Sérum Orphica

Jedinečné darčeky pre jedinečné ženy

Krásny vzhľad očí si vyžaduje starostlivú dennú opateru o okolie očí. S touto úlohou si dokonale poradí Orphica Pure Advanced Eye Renewal Serum, ktoré účinne vyhladzuje existujúce vrásky a predchádza vzniku novým. Pomôže tiež zbaviť sa tmavých kruhov a opuchov pod očami. Najdôležitejšie je, že vďaka svojej ľahkej a jemnej receptúre je to ideálne sérum aj pre ľudí s citlivou pokožkou, takže ho môžete podarovať každej žene.

Nájdete tipy na darčeky ku Dňu Žien

Chcete 8. marca urobiť radosť dievčaťu, ktoré je Vám blízke? Značka A’pieu je mimoriadne obľúbená medzi milovníčkami make-upu! Kozmetika zo série Apieu v úžasných vôňach (banán, melón alebo jahoda) a farebné balenia Vám rozžiaria každý deň. V ponuke Apieu nájdete aj farebnú kozmetiku, ako sú jemné tvárenky, pleťové masky a najpredávanejšie bestsellerové hydratačné masky na nohy. Táto kozmetika určite osloví vkus mladých žien a súčasnej mládeže.

Darčeky ku Dňu Žien

It’s Skin je jednou z ázijských kozmetických značiek, ktorá sa v našom obchode teší neutíchajúcej popularite už niekoľko rokov! Je to zrejmé vzhľadom na široký sortiment výrobkov, ich účinnosť a cenovú dostupnosť. U nás nájdete vhodné sérum pre svoju pleť alebo stavte na jedno z klasických sér pre svoju priateľku. Našim absolútnym hitom je sérum s propolisom a vitamínom C – ide o energetickú injekciu, ktorá bude vitamínovou bombou pre unavenú pokožku zimou! K tomu si vyberte krém alebo niektorú z vysoko zvlhčujúcich masiek.

Špeciálne ku Dňu Žien

MISSHA je zaslúžene jedným z nesporných vodcov kórejských kozmetických značiek. Každý produkt tejto spoločnosti je zárukou účinnosti a starostlivosti na najvyššej úrovni. Prejdite si našu ponuku produktov MISSHA alebo nám pošlite správu a my Vám pomôžeme s výberom darčeka pre Vás alebo pre ženu, ktorú chcete obdarovať pri príležitosti Dňa žien.

Pri príležitosti Dňa Žien všetky objednávky balíme ako darček!

Ako špeciálny darček od nás pri príležitosti Dňa Žien ponúkame 8. marca ešte väčšiu 8% zľavu s kódom „Deň-Žien”. Kód je platný iba do polnoci v Deň Žien, a preto nenechajte si ujsť túto príležitosť!