O nas Miss Eco

MISS ECO – Prírodná eko kozmetika

MISS ECO, ako súčasť oddelenia s kozmetickými a hygienickými prípravkami, predstavuje novú ponuku prírodnej kozmetiky najznámejších značiek uznávaných nielen v EÚ, ale rozšírila svoju ponuku aj o najkvalitnejšie ázijské kozmetické značky, ide o výrobky zaregistrované v CPNP podľa platnej legislatívy riadne uvedené na stránke ECAS.

Prezentujeme len najúčinnejšie značky, ktoré majú byť súčasťou budovania portfólia charakteristických vlastností, aby našim zákazníkom zabezpečiť len zdravú a bezpečnú kozmetiku pri najvýhodnejších cenách.

Obchod MISS ECO zahŕňa aspoň niekoľko desiatok výrobkov z farebnej kozmetiky (na make-up), výrobkov starostlivosti o pleť, vlasov a celého tela až po sérum na podporu rias alebo obočia.

Certifikovaná o vysokej kvalite kozmetika je “podrobená dôkladným dermatologickým testom” a je založená na “jedinečných receptúrach”. Celý rad výrobkov bol vytvorený na základe “najmodernejších kozmetických trendov vo svete” a kozmetika je “inšpirovaná prírodou”. U nás nájdete len spoľahlivé výrobky nezávisle potvrdené vedeckým výskumom v skutočnosti tiež “netestovaných na zvieratách”!

Je to nielen efektívna ale aj zdravotne vhodná kozmetika, ktorá podporuje regeneračné procesy v obnove buniek, ale je tiež predávaná v najnižších možných cenách, pretože pochádza priamo od výrobcov známych značiek.

BEZPLATNÁ ZASIELKA

Doprava zdarma nad 50 EUR

PLATBA DOBIERKOU

pri prevzatí tovaru

14 dní

na vrátenie

PRACOVNÁ DOBA

8:00 – 21:00