LADOR Wonder Tear Vegánska Vlasová Kúra Hĺbkovo Hydratuje Vlasy 250 ml

19.99 

LADOR Wonder Tear vegánska vlasová kúra hĺbkovo hydratuje vlasy, uhladzuje ich a dodáva im lesk. Použitím výrobku LADOR sú vlasy hodvábne a lesklé

.

4 na sklade


Vegánska Vlasová Kúra Hĺbkovo Hydratuje Vlasy

LADOR Wonder Tear

250 ml


LADOR Wonder Tear vegánska vlasová kúra hĺbkovo hydratuje vlasy, uhladzuje ich a dodáva im lesk. Používaním prípravku LADOR sa vlasy stávajú lesklé a lesklé.

Maska na vlasy obsahuje aloe vera a hodváb, ktoré majú hĺbkový hydratačný účinok. Prípravok obsahuje aj ceramidy, vďaka ktorým sú vlasy pružné a silné. Okrem toho je to celkom vegánska kozmetika a je založená na prírodných zložkách a rastlinných extraktoch. Kozmetika LADOR je zárukou najvyššej kvality a výsledkov, ktoré prekonajú vaše najsmelšie očakávania. Moštrujúca maska je navyše obohatená o aminokyseliny, ktoré poskytujú ochranu pred voľnými radikálmi.

Vlhčia maska na vlasy bude ideálna pre všetkých, ktorí bojujú so suchými, matnými a nevýraznými vlasmi. Pravidelným používaním hydratačnej masky LADOR si môžete byť istí nádherným výsledkom v podobe lesklých, zdravých a oslnivých vlasov.

Použitie výrobku je veľmi jednoduché. Masku jednoducho vmasírujte do uterákom vysušených vlasov a po približne 5 až 10 minútach ju zmyte. Pri pravidelnom používaní výrobku LADOR sa môžete tešiť z hydratovaných, pružných a krásnych vlasov.

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie, môžete Vy pridať prvú recenziu?

Odošlite recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *